• ساعت : ۱۴:۲۹:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ 
  • کد خبر : ۷۰۸۳
دیدار و قدردانی مدیران شهر اندیشه از مجموعه دادستانی شهرستان شهریار
دیدار و قدردانی مدیران شهر اندیشه از مجموعه دادستانی شهرستان شهریار

دیدار و قدردانی مدیران شهر اندیشه از مجموعه دادستانی شهرستان شهریار

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه صورت گرفت؛

به گزارش روابط عمومی شورای شهر و شهرداری اندیشه، علی ملکی شهردار و اعضای شورای شهر اندیشه به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با عسگری پور دادستان شهرستان شهریار دیدار کرد.

شایان ذکر است؛ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه پس از دیدار و گفتگو با دادستان شهرستان شهریار و قدردانی از زحمات دستگاه قضا در تامین امنیت و رفع مشکلات شهروندان، با اعطای شاخه گل از کلیه پرسنل دادستانی تقدیر بعمل آوردند.

بر اساس این گزارش، شهردار اندیشه در حاشیه این برنامه و در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شورای شهر و شهرداری اندیشه ضمن تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه به مجموعه پرتلاش دستگاه قضا، خاطرنشان کرد: هفتم تیر ماه به مناسبت عروج ملکوتی شهید بهشتی و یاران صدیق آن شهید بزرگوار بدست منافقین کوردل، بعنوان ایام پاسداشت تلاش های عزیزان دستگاه قضایی کشور مزین شده است.

ملکی افزود: بخش عظیمی از برقراری امنیت و آسایش امروز جامعه در گرو تلاش و درایت مجموعه قضایی کشور است و جا دارد همه قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

ملکی در پایان افزود: مجموعه قضایی شهرستان شهریار در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده و مجموعه شورای شهر و شهرداری اندیشه نیز به نیابت از شهروندان فهیم و قدرشناس وظیفه داشت قدردان عزیزان باشد.

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0